قوانین و مقرارت

قوانین و مقرارت در فروشگاه تخصصی کالا و تجهیزات ساختمانی عمرانیاز به 5 دسته کلی تقسیم بندی می شود که به توضیح هر یک خواهیم پرداخت:

۱- تضمین قیمت و اصالت کالا

۲- گارانتی و خدمات پس از فروش

۳- روش های پرداخت 

۴- نحوه ارسال کالا 

5- شرایط بازگشت کالا

۱- تضمین قیمت و اصالت کالا

قیمت های ارائه شده به مشتریان در فروشگاه اینترنتی عمرانیاز بر اساس قیمت‌های اعلام شده کارخانجات و یا وارد‌‌کنندگان می‌باشد. قیمت‌ها به هیچ عنوان اختیاری گذاشته نمی شوند. از آنجا که عمرانیاز برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت خود، با تولید کنندگان بنام و واردکنندگان رسمی همکاری می‌نماید، مشتریان این شرکت می‌توانند مطمئن باشند که کالاهای دارای بسته بندی فابریک و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را از عمرانیاز خریداری و دریافت می‌نمایند. البته ذکر این نکته لازم است که کشور مونتاژ کننده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این نام و برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‌کند. 

2- گارانتی و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت عمرانیاز بنا بر اعلام رسمی تولید کنندگان و وارد کنندگان کالاها و رویه معمول انجام آن در بازار داخلی برای هر کالا متفاوت بوده. چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و یا در طول مدت دچار نقص فنی بشود، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی محصول، نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده معرفی شده از سوی تولید کننده یا وارد کننده کالا اقدام نماید و در این زمینه هیچ گونه مسئولیتی را متوجه فروشگاه اینترنتی عمرانیاز نمی داند. وب سایت عمرانیاز در این امر کمک و همیار شما برای خدمات رسانی بهتر خواهد بود.

3- روش های پرداخت 

روش‌های پرداخت به 2 دسته زیر تقسیم بندی می‌شود.

-پرداخت اینترنتی 

از طریق کلیه کارت های عضو شتاب و با در دست داشتن مشخصات مربوط به کارت، اقدام به ثبت سفارش از طریق درگاه اینترنتی نمایید.

-پرداخت کارت به کارت 
این روش برای کسانی است که امکان پرداخت اینترنتی ندارند. پس از واریز کارت به کارت یا حساب به حساب فیش یا رسید خود را برای ما ارسال نمایید.

بازگشت وجه کالا:

در زمانی که نیاز است تا بنا بر دلایلی مبلغ خرید به مشتری عودت داده شود ، شماره کارت ارائه شده می بایست به نام صاحب ثبت سفارش باشد.

4- نحوه ارسال کالا

-تحویل سفارشات مشتریان تهران و شهرهای اطراف حداکثر 1تا 3 روز کاری تحویل داده خواهد شد.

-در صورتی که کالای انتخاب شده سفارشی باشد، محصول مورد نظر با هماهنگی ارسال می گردد.

-ارسال کالا توسط باربری معمولا بین 2 تا 5 روز کاری می باشد. "این  مدت در ایام پر ترافیک کاری مانند پایان سال ممکن است افزایش یابد."

-مسئولیت حمل بار به شهرستان بر عهده‌ی کاربر، باربری و پست حمل کننده بار می باشد. لازم به ذکر است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

-در روزهای تعطیل ارسال بار ممکن نمی باشد.

5- ثبت سفارش

در صورت ثبت سفارش در ایام شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر و روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 2 ظهر امکان پاسخگویی، پیگیری و ارسال سفارشات است در غیر این صورت سفارش هایی که بعد از ساعت 18 و یا روزهای تعطیل رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری پردازش خواهند شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در وب سایت عمرانیاز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. سامانه اینترنتی عمرانیاز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید با این وجود، در صورتی که موجودی محصولی در سامانه اینترنتی عمرانیاز به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری درصورت واریز وجه، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه برای سامانه اینترنتی عمرانیاز محفوظ است و مشتری می‏‌تواند در عوض کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند. هرگونه تغییر در ارسال، دریافت، پردازش سفارشات با توافق طرفین معتبر است.

مسائل مهم در سایت اینترنتی عمرانیاز 

1.کلیه اطلاعات ثبت شده کاربران در سایت عمرانیاز کاملا محفوظ می باشد.

2.روز کاری از شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 و پنج شنبه از ساعت 8 الی 14 به جز ایام تعطیل رسمی و عید نوروز می باشد.
3.کسانی که سفارشات خود را به صورت عمده وتعداد بالا می خواهند. ثبت نمایند. برای دریافت تخفیفات ویژه در صورت امکان می بایستی با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایند.

بازخوردها