فیلتر


شیر ظرفشویی فنری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

درباره شیر ظرفشویی فنردار

شیر ظرفشویی فنری یک نوع شیر آشپزخانه است که دارای یک علم فنر دار است که قابلیت حرکت و تنظیم جریان آب را دارد. این شیر ظرفشویی فنری برای شستشوی سینک و ظروف بزرگ بسیار مناسب است و معمولا داری چند حالت اسپری کننده است قیمت شیر ظرفشویی فنری نسبت به کارایی بالایی که دارد مناسب است.

باید توجه داشته باشید اگر بالای شیر ظرفشویی آب چکان دارید ارتفاع مابین سینک تا آب چکان را اندازه بگیرید؛ زیرا شیرظرفشویی فنری نسبت به دیگرمدل‌ها ارتفاع زیادتری دارد. تهیه این شیرآلات نیاز به بررسی خاصی ندارد فقط کمی اطلاعات راجع به شیرآلات کافی است تا بهترین انتخاب را برای شیر آشپزخانه خود داشته باشید.

جنس علم شیر ظرفشویی فنردار معمولا از استیل، آلیاژ برنج و پلاستیک در رنگ های مختلف تولید و عرضه بازار می شوند. این جنس ها مقاومت و دوام بالایی دارند و باعث زیبایی و تنوع طرح‌های شیر ظرفشویی فنردار می باشد.

نکات خرید شیر ظرفشویی  

1) اگر بالای شیر ظرفشویی آب چکان دارید ارتفاع ما بین سینک تا آب چکان را اندازه بگیرید؛ زیرا شیرظرفشویی فنری نسبت به دیگرمدل‌ها ارتفاع زیادتری دارد.

2) نکته بسیار مهم دیگری که برای خرید شیرآلات خارجی یا ایرانی باید به آن توجه کنید مسئله گارانتی محصول است. به خصوص شیرآلات لوکس که هزینه سنگینی برای خریداری آنها می‌پردازید.