خدمات پس از فروش شیرآلات قهرمان

بازدید: 2246

در این قسمت خدمات پس از فروش شیرآلات قهرمان بازنشر می‌شود.

درباره شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان در سال 1359 در تهران تاسیس شد. یکی از قدیمی ترین کارخانجات تولیدی شیرآلات بهداشتی ساختمان در کشور است. شیرالات قهرمان با بهره مندی از پرسنل متخصص و تجهیزات مدرن و به روز در زمینه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمان جزء سرآمدان و نامدارترین کارخانجات است. شیر قهرمان از نظر کیفیت نیازی به معرفی ندارد چرا که شاید هرکسی حداقل یک بار از محصولات این کارخانه استفاده کرده و از میزان کیفیت و عمر طولانی شیرآلات قهرمان آگاهی دارد. شیرالات قهرمان دارای سبد کالای متنوع و متعدد می باشد که در آن انواع شیرآلات کلاسیک، شیرالات اهرمی، فلاش تانک و… موجود است. این مجموعه در طرح ها، رنگ ها، مدل ها و وزن های مختلف عرضه شده اند تا مشتریان شیرالات قهرمان با هر سلیقه و هر توان مالی امکان خرید از این واحد تولیدی را داشته باشند. تولیدات کارخانه قهرمان دارای استاندارد های بین المللی است و قابلیت رقابت با کشورهای صنعتی دنیا را داراست. به همین جهت بخش کلانی از تولیدات این مجتمع تولیدی به بیش از ۳۰ کشور جهان صادر می گردند. 

گارانتی و خدمات شیرآلات قهرمان

شرکت قهرمان این تضمین را به مشتریان خود می دهد تا با خیال راحت از محصولاتش استفاده کنند. اما در صورتی که مشکلی حادث شد گارانتی و خدمات پس از فروش ۵ ساله در سرتاسر کشور برای مشتریانش دارد. شایان ذکر است که فلاش تانک های قهرمان به مدت ۲۰ سال شامل گارانتی خواهند بود.

این کارخانه پس از کسب موفقیت های متوالی در امر تولید توانسته تا امروز شیرآلات قهرمان را با تاسیس کارخانه جدید خود در شهر گرمی استان اردبیل، به بزرگترین کارخانه تولیدی خاورمیانه تبدیل کند و باعث اشتغال زایی هزاران نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم گردد.

تولیدات شرکت شیرآلات قهرمان 

انواع شیر پیسوالو (پیسوال).

  1. انواع فلاش تانک.

  2. انواع شلنگ.

انواع علم یونیکا و یونیورست.

اکسسوری های مختلف مثل جا مایع ،‌ جا صابون و …. را هم شامل می شود.