فیلتر
شیر توالت (آفتابه)

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

درباره شیرآلات سرویس بهداشتی (شیر توالت)

با پیشرفته تکنولوژی و بهره‌گیری از نیروهای متخصص انقلابی در صنعت شیرالات به وجود امد است که شیر توالت هم از این قاعده مستثنی نیست، شیر توالت هم به اندازه سایر شیرآلات در زیبایی و دکوراسیون حمام و دستشویی و ایجاد فضای مورد نظر بسیار تأثیر گذار است. تولید کنندگان با در نظر گرفتن سلایق مختلف از لحاظ طراحی به سبکهای مدرن و کلاسیک در رنگبندی‌های متنوع به  دو نوع  توکار و روکار تولید و عرضه بازار گردید. 

شیر توالت رو کار

تنه شیر توالت بر روی دیوار به لوله‌های خروجی آب نصب می‌شود. شیر توالت روکار قیمت پائین‌تری نسبت به شیر توالت توکار دارد.

شیر توالت تو کار

در شیرآلات توکار، تنها بخش از شیر توالت بر روی دیوار قابل مشاهده است ( کاور و دسته های تنظیم آب است.) شیر توالت توکار از نظر ظاهری مدرن‌تر و زیباتر است و نظافت آن ساده‌تر انجام می‌شود اما فرایند نصب شیر توالت توکار دشوارتر و قیمت بالاتری را نسبت به شیر توالت رو کار دارد.

ارتفاع نصب شیر توالت

نصب شیر توالت ایرانی: توالت‌های ایرانی به دلیل اینکه پایین‌ترین سطح دسترسی می باشند باید به راحتی بتوانند باز و بسته شوند. در این حالت برای نصب شیرهای توالت ایرانی معمولا ارتفاع بین 25 تا 30 سانتی متر از کف را در نظر می‌گیرند.

نصب شیر توالت فرنگی: برای نصب توالت فرنگی ضمن اینکه فواصل عرضی و طولی با دیوارها در نظر گرفته می شود ارتفاع شیر هم باید به اندازه‌ای باشدکه به راحتی بتوان ار آن استفاده کرد. ارتفاع در نظر گرفته شده برای نصب شیر توالت فرنگی حدود 55 سانتی متر است و معمولا محل آویز شلنگ آن 20 سانتی متر  بالاتر می باشد.

پر طرفدارترین برندهای بازار شیرآلات

با توجه به پیشرفت های که در صنایع مختلف از جمله تاسیسات ساختمانی مثل شیرآلات مشاهده می شود، امروزه کارخانه های متعددی در زمینه طراحی و ساخت انواع متنوع این اقلام به رقابت می پردازند. از میان معتبرترین تولید کننده های ایرانی و خارجی که مدل های گوناگونی از ست شیرآلات را در مدل های متنوع مدرن و یا سلطنتی عرضه می کنند، می توان به این موارد اشاره کرد: شودر (Shouder)، کی دبلیو سی (KWC)، قهرمان، راسان، شاهین، کلار,kig,کسری,هانس گروهه آلمان,گروهه آلمان