فیلتر


وان جکوزی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

در این صفحه می‌توانید از بین برترین برنده‌های ایرانی و خارجی وان جکوزی، بهترین وان جکوزی متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. برای جست و جوی بهتر جکوزی از فیلترها استفاده کنید تا نتایج دقیق‌ و هدفمند‌تر نمایش داده شود. قیمت وان جکوزی به عوامل مختلفی از جمله امکانات، جنس بدنه و ابعاد وان جکوزی دار بستگی دارد. همچنین هر چه ظرفیت انواع وان جکوزی دار بیشتر باشد، قیمت وان جكوزی نیز افزایش می یابد. اگر بدنبال یک وان جکوزی راحت و متناسب با فضای خانه خود هستید، بهتر است با کارشناسان فروش عمرانیاز تماس بگیرید و از مشاوره خرید آنها استفاده کنید. 

شماره تماس با کارشناسان عمرانیاز: 09199925374 - 02155168647

معرفی قطعات وان و جکوزی

شاسی وان و جکوزی

شاسی، چارچوبی فلزی است که وان و جکوزی روی آن سوار می‌شود. شاسی از جنس گالوانیزه، آلومینیوم ضد زنگ و استیل می‌باشد.

پانل جلو و بغل وان و جکوزی

پنل یا قاب جلو وان، جلوه و نما وان و جکوزی می‌باشد که قابلیت جدا شدن را دارد. همچنین جهت پوشاندن یک سمت وان و جکوزی از پانل بغل استفاده می‌شود که در قسمت مخالف آن دیوار قرار دارد که نیازی به پنل ندارد.

موتور یا پمپ جکوزی

جهت ارسال آب با فشار به داخل جکوزی از پمپ جکوزی با سرعت بالا استفاده می‌شود، به‌طور کل در جکوزی‌ها برای دستیابی به حداکثر بازده ممکن شدت جریان آب عبوری از هر یک از جت‌های جکوزی به حداکثر می‌رسد و این آب توسط مکنده کشیده و دوباره به داخل جکوزی بر می گردد.

جت های جکوزی

جت‌ها در داخل جکوزی تعبیه می‌شوند و آب با فشار از آن‌ها به بیرون پرتاب می‌شود که فشار آب باعث ماساژ بدن می‌شود.

زیرسری در وان و جکوزی

زیر سری یا بالشتک جهت قرار گرفتن سر می‌باشد.

دستگیره وان و جکوزی

دستگیره استیل جهت کنترل بهتر بدن و راحتی جابجایی در وان و جکوزی قرار گرفته است.

شیر آلات جکوزی

برای آن که آب به جکوزی ورود پیدا کند به شیر آلات نیاز است. در واقع با استفاده از شیر آلات آسانتر می توان جکوزی را پر از آب نمود. شیرآلات جکوزی معمولا از ۴ بخش تشکیل شدهاند: شیر آب گرم، شیر آب سرد، وان پر کن، دوش دستی و دایورتور.

چراغ هالوژن جکوزی

چراغ های هالوژن در رنگ ها و میزان نور متفاوتی وجود دارند. بدین ترتیب انتخاب رنگ چراغ های هالوژن جکوزی سلیقه ای است. این چراغ ها باعث زیبا تر شدن آب درون جکوزی می شوند و ازطرفی می توان گفت که استفاده از هالوژن ها خاصیت نور درمانی خواهد داشت.

هیتر وان جکوزی

هیتر به منظور تنظیم دمای آب موجود در جکوزی قرار گرفته است. هیتر باعث می شود که فرد به میزان دلخواه با تنظیم کردن آن آب داخل جکوزی را گرم کند.  معمولا در جکوزی های تیپ ۴ و ۵ قابلیت نصب دارد. این سیستم دمای جکوزی را تحت کنترل قرار داده و جالبی آن این است که طوری طراحی شده که در مواقع استفاده از جکوزی روشن می شود.

موتور بلوئر یا جت کف جکوزی

بلوئر عملکردی شبیه به ماساژور دارد. جت کف باعث می شود که در کف جکوزی هوا دهی انجام شود و باعث ماساژ بدن شود. این جت کف ها با ایجاد هوا در بین آب باعث می شوند که آب با فشار زیاد به بدن برخورد کند. در واقع عملکرد بلوئر که در جکوزی های تیپ ۳ به بالا استفاده می شود مکش هوا و انتقال آن ها به ماساژور است.

قیمت وان جکوزی به عوامل مختلفی از جمله امکانات، جنس بدنه و ابعاد وان جکوزی دار بستگی دارد. همچنین هر چه ظرفیت انواع وان جکوزی دار بیشتر باشد، قیمت وان جكوزي نیز افزایش می یابد. وان و جکوزی ها تنوع بسیاری در مدل، طرح پانل و رنگ دارند. برای خرید وان جکوزی خانگی و ویلایی برند های مطرح با بهینه ترین قیمت و بهترین کیفیت، به سایت عمرانیاز مراجعه کنید.