فیلتر


شیر قابلمه پرکن

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

درباره شیر قابلمه پرکن

یکی دیگر از شیرآلات آشپزخانه که بسیار کاربردی هم می باشد، شیر قابلمه پرکن، شیر روگازی و یا پات فیلر می باشد. شیر رو گازی در واقع یک نوع شیرآلات مخصوصی است که بالای اجاق گاز نصب می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا همان‌جا ظروف خود را پر از آب کنید. کاربرد آن در واقع برای پر کردن کتری و قابلمه های روی گاز از آب است.

خرید شیر قابلمه پرکن

برای خرید شیر دیگ پرکن می توانید پس از مشاهده مدل های مختلف به صورت آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی عمرانیاز، آنها را بررسی کنید و یک مدل مناسب را انتخاب کنید و در نهایت به راحتی آن را خرید کنید و در خانه تحویل بگیرید.

ارتفاع استاندارد نصب شیر قابلمه پر کن (شیر روگازی)

ارتفاع شیر قابلمه پرکن از سطح گاز نبایستی خیلی زیاد و نه خیلی چسبیده به سطح قابلمه ها باشد. در صورتی که در ارتفاع بلند تر نسبت به سطح قابلمه نصب شود هر دفعه که شیر را باز می‌کنید با مشکل پاشش آب به اطراف مواجه خواهید شد.

به طور استاندارد فاصله میان اجاق گاز و هود آشپزخانه۶۰ الی ۸۰ سانتیمتر است. پس شیر قابلمه پر کن نیز بایستی در این فاصله قرار بگیرد.

علمک دیگ پرکن از قابلیت چرخش و تغییر طول برخوردار هستند. بدین معنی که علمک آنها کل سطح گاز را پوشش می دهد. بنابراین قابلمه بر روی هر شعله از گاز قرار گرفته باشد قسمت آبریز شیر قابلیت تنظیم و قرار گیری در بالای آن را دارد. در برخی از مدل ها طول علمک نیز قابل تغییر و تنظیم است یعنی از حرکت رو به جلو نیز برخوردار می باشد و می تواند فاصله های دورتر را نیز پوشش بدهد.