فیلتر


کفشور

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کفشور چیست؟

کفشور رابط میان کف ساختمان و لوله فاضلاب است که در تمام قسمت های ساختمان از جمله آشپزخانه، سرویس های بهداشتی که نیاز به تخلیه آب دارد استفاده می شود. 

جنس کفشور

کفشور می تواند از جنس های مختلفی مانند استیل، برنج، پلاستیک و ترکیب استیل و سرامیک باشد.

کفشور پلاستیکی که به آن کفشور پلیمری نیز گفته می شود نوعی از کفشور از که از مواد پلیمری و پلاستیکی ساخته شده است و رنگ آن عموماً سفید است. 

کفشور استیل به دلیل مقاومت در برابر مواد اسیدی و شوینده ها بهترین جایگزین برای کف شورهای پلاستیکی هستند و از نظر زیبایی نیز به مراتب از کفشورهای پلاستیکی جلوه بهتری دارند.

انواع کفشور 

انواع کفشورها را با توجه به شکل ظاهری آن‌ها تقسیم بندی می‌کنند. کفشورهای مربعی و کفشورهای خطی هر یک از این دو نوع کفشور در انواع ساده و سرامیک خور وجود دارند.

کفشور مربعی

این مدل کفشورها بیشتر برای کف آشپزخانه استفاده می‌شوند که در جنس‌های مختلفی قابل خریداری هستند.

کفشورهای خطی

کفشور خطی یکی از انواع کفشور است که برای جمع آوری آب در محوطه های مختلف ساختمان کاربرد دارد. کفشور خطی از دو بخش کانال و رویه تشکیل شده است و ممکن است از جنس استیل، پلاستیک، برنج یا چدن باشد. کفشور خطی مزایایی مانند زیبایی بصری، سرعت تخلیه آب و شیب بندی مناسب دارد.

کفشور سرامیک خور

همان‌طور که از نام این کفشور مشخص است، بر روی این مدل کفشور سرامیکی قرار دارد که باعث مخفی شدن آن می‌شود. کفشور سرامیک خور می‌توانند قطعه‌ای از سرامیک محیط را داشته باشند تا با کف حمام یا محیط مورد نظر همخوانی پیدا کنند.