فیلتر


فلاش تانک توكار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

درباره فلاش تانک توکار

فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون‌های رایج در فضای سرویس‌های بهداشتی است. ساختار اصلی این نوع فلاش تانک در درون دیوار قرار میگیرد و شامل کلید فلاش‌تانک، مخزن استراکچر فلاش‌تانک و لوله انتقال آب است. بدنه اصلی فلاش توکار با استفاده از آهن محافظت شده و این باعث آسیب نرسیدن به بدنه استراکچر میشود و همچنین فضای اطراف لوله انتقال آب مخزن فلاش‌تانک نیز دارای پوشش آهنی جهت محافظت بیشتر است. دکمه تخلیه آب یا همان کلید فلاش تانک بر روی دیوار نصب می شود.این نوع فلاش تانک علاوه بر ظاهری زیبا و مدرن فضایی کمتری را هم اشغال میکند.

مزایای استفاده از فلاش تانک‌های توکار

استفاده از فلاش تانک توکار باعث افزایش فضای سرویس بهداشتی به دلیل قرار داشتن مخزن فلاش تانک داخل دیوار و در عین حال مدرن تر و کارآمد تر خواهد بود. به اشغال کمتر فضای داخلی سرویس بهداشتی، عملکرد بی صدا در انواع مرغوب به دلیل عایق بودن مخزن و استفاده از شناورهای مخصوص و افزایش بهداشتی داخلی سرویس بهداشتی اشاره کرد. همچنین استفاده از برخی مدل های استراکچر فلاش‌تانک باعث صرفه جویی در مصرف آب نیز میشود. یکی از بزرگترین مزیت‌های فلاش تانک‌های توکار به جهت استفاده در توالت فرنگی وال هنگ امکان تنظیم ارتفاع در زمان نصب محصول با توجه به نیاز هر شخص می‌باشد تا بتواند بیشترین راحتی در استفاده را ایجاد کند که این در توالت‌های زمینی امکان پذیر نیست.

آنچه درباره ی فلاش تانک های توکار باید بدانید

نصب فلاش تانک توکار برای توالت های شرقی (ایرانی) نیز ممکن است.

چارچوب فلزی استفاده شده برای توالت های فرنگی دیواری (وال هنگ) قابلیت تحمل وزن بالایی را دارد و طبق اطلاعات داده شده توسط شرکت های سازنده تا وزن ۴۵۰ کیلوگرم را می تواند متحمل شود. ارتفاع پنل کلیدهای فلاش تانک های توکار تا حدی قابل تنظیم است. صرفه جویی و مصرف بهینه آب از جمله مزایای فلاش تانک توکار می‌باشد. حداقل میزان مصرف آب در این نوع از فلاش تانک ها ۳ لیتر می‌باشد. در حال حاضر برندهای متعددی وجود دارد که دو نوع ضخامت ۸  و ۱۲ سانتیمتر می باشد را ارائه می دهد. نصب این فلاش تانک ها توسط نصابان حرفه ای مورد تایید فروشندگان، از جمله شرایط گارانتی این کالا می باشد.

راهنمایی خرید فلاش تانک توکار

در هنگام خرید فلاش تانک توکار حتما باید به نوع توالت کار شده در سرویس بهداشتی خود و همچنین ابعاد دیوار مورد نظر خود دقت کنید. برررسی و کنترل این موارد به شما کمک میکند تا خریدی متناسب با فضای داخلی سرویس بهداشتی خود داشته باشید. یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت فلاش تانک توکار برند تولید کننده آن میباشد. نکته دیگری که در هنگام خرید فلاش‌تانک توکار باید در نظر داشته باشید این است که کلید فلاش تانک نیز باید با برند تولید کننده خود فلاش ‌تانک یکسان باشد، چرا که نیاز به هماهنگی در ساختار درونی و فعالیت آن میباشد. پس حتما باید در هنگام خرید استراکچر فلاش‌تانک این نکته را نیز در نظر داشته باشید.