فیلتر


شیر روشویی توکار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

خرید شیر روشویی توکار

برای خرید شیر روشویی توکار بهتر است انواع مختلف آن را بررسی کنید و با توجه به فضای سرویس بهداشتی تان، یک شیر روشویی توکار مناسب انتخاب کنید و در نهایت به راحتی از طریق وب سایت عمرانیاز اقدام به خرید آن کنید.

قیمت شیر توکار روشویی

قیمت شیر روشویی توکار با توجه به برند و مدل آن و همچنین سایر عوامل تاثیر گذار دیگر متفاوت است؛ اگر می خواهید قیمت روز آن را مشاهده کنید، بهتر است از محصولات شیر روشویی توکار عمرانیاز بازدید کنید و قیمت روز آن را مشاهده کنید.

شیر روشویی توکار چیست؟

شیر روشویی یکی از پر کاربردترین وسایل در سرویس بهداشتی است که نه تنها نقش مهمی در عملکرد آن دارد بلکه تاثیر زیادی در زیبایی و دکوراسیون آن نیز می گذارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و طراحی، انواعی مختلفی از شیرآلات در بازار موجود است که می توان براساس سلیقه بودجه وفضای موجود از آن ها استفاده کرد. یکی از این انواع شیر روشویی توکار است. شیرآلات توکار زیبایی خاصی دارند؛ در شیر روشویی توکار تمام اجزای آن درون دیوار نصب می شود و فقط روکش مغزی و اهرم آن روی دیوار قابل مشاهده است. این نوع شیر ظراهری زیبا و مدرن دارد و فضای کمی را اشغال می کند. شیر روشویی توکار قابل استفاده با کاسه روشویی توکار یا روکار است و باعث افزایش جذابیت سرویس بهداشتی می شود.

چرا باید شیر روشویی توکار بخرید؟

شیر روشویی توکار با طرح ها و رنگ های متنوع، سرویس بهداشتی شما را زینت بخشیده و جذاب ساز خانه شما محسوب می گردد. شما می توانید با انتخاب شیر روشویی توکار مناسب با سبک دکوراسیون خانه خود یک فضای هماهنگ و شیک ایجاد کنید.

شیر روشویی توکار با کاهش مصرف آب و انرژی، به صرفه‌جویی در هزینه های خانگی شما کمک می کند این شیر با داشتن مکانیزم تک اهرمی یا دو اهرمی امکان تنظیم دما و فشار آب را به راحتی فراهم می کند و جلوگیری از هدر رفتن آب را ممکن می سازد.