فیلتر


روشویی پایه دار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کاسه روشویی (سنگ روشویی)

کاسه روشویی یکی از ابزار های مهم و ضروری سرویس بهداشتی است که جهت شست و شوی دست و صورت استفاده میشود. کاسه روشویی معمولا از جنس سرامیک یا سنگ است و میتوان گفت این دو ماده جزو اصلی ترین متریال ساخت و تولید سنگ روشویی است. استفاده از رو‌‌شویی لوکس در سرویس بهداشتی به زیبای و چشمگیر شدن فضای داخلی توالت کمک زیادی میکند.  رو‌‌شویی ها در شکل ها و مدل های مختلفی تولید شده که میتوان به کاسه روشویی توکار و روکار اشاره کرد که این موضوع در قیمت کاسه روشویی نیز تاثیر گذار است. همچنین استفاده از متریال‌های خاص مثل مس، شیشه، سنگ مرمر و یا سرامیک‌های مدرن در کنار استفاده از رنگ‌های لوکس مثل طلایی باعث تولید مدل‌های بسیاری از روشویی لوکس شده است. براحتی می‌توانید با توجه به نیاز خود، مدل مورد نظر  را نتخاب کرده داخل سرویس بهداشتی نصب نماید.

انواع کاسه روشویی پایه دار

۱- روشویی پایه دار

این نوع روشویی ساده‌ترین و معمولی‌ترین نوع روشویی است که از گذشته تا به امروز در سرویس‌های بهداشتی استفاده شده است. این محصول از آنجایی که قابلیت پوشش لوله‌های فاضلابی و لوله‌های آب را دارد، سال‌های بسیار مورد توجه بوده است. در قدیم اکثر لوله‌های فاضلابی در سرویس بهداشتی به صورت روکار بودند و از این رو لازم بود تا این لوله‌ها را به وسیله‌ی پوشش مناسبی پنهان کرد. مدل روشویی پایه دار به واسطه ی پایه‌ای که در زیر آن قرار دارد، بهترین گزینه جهت پنهان کردن این لوله‌های روکار هستند.

 ۲- روشویی نیم پایه

این مدل نسبتا جدید است و آن را در خانه ها و اماکن زیادی مشاهده نمی کنید. همانطور که از نام آن پیداست، پایه این محصول نصف مدل‌های پایه دار است و بیشتر شبیه به روشویی پایه سرخود هستند. روشویی نیم پایه همانند روشویی‌های پایه دار از یک پایه برای پوشش شلنگ‌ها و سیفون زیر روشویی استفاده می‌کند. تنها اختلاف این نوع روشویی با روشویی پایه دار تفاوت در ارتفاع پایه‌های آنها می‌باشد. روشویی‌های نیم پایه در سایزها و مدل‌های مختف طراحی و تولید می شوند.

3- روشویی پایه سرخود

یکی دیگر از مدل های روشویی که به دیوار متصل می شوند، مدل پایه سرخود است. همانطور که اشاره شد، شکل ظاهری روشویی پایه سرخود و مدل نیم پایه بسیار شبیه به یکدیگر است. تفاوت اصلی که بین این دو مدل وجود دارد این است که در هنگام قالب ریزی مدل پایه سرخود برای ساخت، محصول را به صورت یکپارچه تولید می‌کنند. مدل های نیم پایه همانند مدل‌های پایه دار از دو قسمت اصلی پایه و کاسه شستشو به صورت جداگانه تشکیل می شوند.