Loading...
فیلتر


شیر ظرفشویی شلنگدار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

شیر ظرفشویی شلنگدار (شاوری): شیرهای علم متحرک دارای سردوش متحرک (سر شلنگی) هستند و با قابلیت ارتجاعی خود این امکان را فراهم می‌کنند تا نقاط دورتر از سینک را مورد شست‌شو قرار دهید. در این صفحه می‌توانید از بین برترین برنده‌های ایرانی و خارجی شیرآلات آشپزخانه بهترین شیر متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید و بتوانید شیرهای ظرفشویی ازران، شیرهای ظرفشویی پرفروش و شیرهای ظرفشویی لوکس، شیرهای ظرفشویی رنگی  را در دسته‌بندی جداگانه بررسی کنید.

شیر ظرفشویی شلنگدار

شیر ظرفشویی شاوری از وزنه مخصوص برای برگرداندن شلنگ به داخل علم همچنین سردوش متحرک که به نمکدانی معروف است و به دو دسته دوکاره و تک کاره تقسیم شده، تشکیل می‌شود. نکته ای که برای خرید شیر ظرفشویی مهم است ساده بودن آن است. هرچه شیرظرفشویی ساده‌تر باشد دردسر و گرفتاری‌های آینده اش نیز کمتر است. مشکلاتی ازجمله جا نرفتن وزنه، جا نرفتن شلنگ شاوری به مرور زمان که هنگام خرید باید بسیار خوب راجع به این موضوع تحقیق کنید. البته برندهایی هستند که ازنظر کیفیت خودشون رو اثبات کردن و می‌توانید با خیال راحت تهیه کنید.

نکات مهم در هنگام خرید شیر ظرفشویی

1.ارتفاع شیر سینک ظرفشویی یکی از آپشن های مهم است تا بتوانید به راحتی شست شو خود را انجام دهید.
2.جنس کاتریج داخل شیرالات یکی از گذینه های مهم در هنگام خرید می باشد.
3. برای تشخیص برنجی بودن یا نبودن شیرالات می توانید از خصوصیت وزنی آن بهره برده. این نوع شیرالات نسبت به شیرالات دیگر دارای وزن بالاتری هستند.

برگشت به بالا