فیلتر


شیر ظرفشویی هوشمند

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
شیر آشپزخانه چشمی بلندا مدل HD251
شیر آشپزخانه لمسی بلندا مدل  HD149

شیر ظرفشویی لمسی

از نسل جدید شیرآلات هوشمند می‌توان به شیر ظرفشویی لمسی اشاره کرد که معمولا برای آشپزخانه‌های مدرن طراحی می‌شوند. اکثر شیرآلات لمسی از شیر ظرفشویی شاوری تشکیل شده‌اند تا به شست‌شوی نقاط دور از دسترس و آسان‌تر لگن سینک شما کمک کنند. طرز استفاده از شیر ظرفشویی لمسی به این صورت است: ابتدا با استفاده از اهرم تنظیم فشار و دمای آب، مشخصات دلخواه خروجی آب را تنظیم می‌کنید سپس با هر بار لمس کردن هر قسمت از بدنه محصول، جریان آب وصل می‌شود و با لمس مجدد قطع می‌شود. در شیر ظرفشویی لمسی از سنسورهای لمس استفاده شده تا با برخورد گرمای دست به شیر این سنسورها فعال شوند. 

شیر ظرفشویی لمسی از دو دسته تشکیل شده:

 ا: شیر ظرفشویی لمسی بدون اهرم که فقط توسط سنسورهای دست فعال شده و دکمه ای جهت ضربه زدن برای سرد یا گرم کردن آب دارد.

2: شیرظرفشویی لمسی با قابلیت کارکرد بطور دستی و خارج از سیستم هوشمند. یعنی در مواقعی که به هردلیلی سیستم الکترونیک هوشمند متوقف شود تا رسیدن سرویس‌کار  شیر ظرفشویی بدون استفاده نمی‌ماند می‌توانید با استفاده از اهرم آن، شیر هوشمند لمسی را به شیر آشپزخانه اهرمی تبدیل کنید.

شیرآلات لمسی مجهز به آداپتور تبدیل برق هرگونه خطر ناشی از برق گرفتگی در شیرآلات را بطور کامل از بین می‌برد.همچنین از باتری‌های قلمی آلکالاین یا همان باتری‌های قلیایی استفاده می‌شوند. نکته ای درمورد باتری‌های آلکالاین برای بالا بردن اطلاعات شخصی شما: این گونه باتری ها 4تا6 برابر ظرفیت بیشتری نسبت به باتری‌های معمولی دارند و قیمت آن‌ها بیشتر است. البته بخواهیم به زمان سرویس دهی بالای آن و امکان شارژ مستمر باتری همچنین طول عمر بالای آن نسبت به باتری‌های معمولی  توجه کنیم مسئله قیمت اهمیت چندانی نخواهد داشت.