فیلتر


روشویی توکار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
سنگ روشویی GEA مدل  MONTI
1 2 3

کاسه روشویی (سنگ روشویی)

کاسه روشویی یکی از ابزار های مهم و ضروری سرویس بهداشتی است که جهت شست و شوی دست و صورت استفاده میشود. کاسه روشویی معمولا از جنس سرامیک یا سنگ است و میتوان گفت این دو ماده جزو اصلی ترین متریال ساخت و تولید سنگ روشویی است. استفاده از رو‌‌شویی لوکس در سرویس بهداشتی به زیبای و چشمگیر شدن فضای داخلی توالت کمک زیادی میکند.  رو‌‌شویی ها در شکل ها و مدل های مختلفی تولید شده که میتوان به کاسه روشویی توکار و روکار اشاره کرد که این موضوع در قیمت کاسه روشویی نیز تاثیر گذار است. همچنین استفاده از متریال‌های خاص مثل مس، شیشه، سنگ مرمر و یا سرامیک‌های مدرن در کنار استفاده از رنگ‌های لوکس مثل طلایی باعث تولید مدل‌های بسیاری از روشویی لوکس شده است. براحتی می‌توانید با توجه به نیاز خود، مدل مورد نظر  را نتخاب کرده داخل سرویس بهداشتی نصب نماید.

کاسه روشویی توکار

سینک یا کاسه ی شستشو در این مدل، زیر کانتر یا سنگ تعبیه شده کار گذاشته شده است. در واقع تمام سطح توسط کابینت و سنگ گرانیت، مرمر یا… پوشانده شده است و کاسه در زیر آن قرار گرفته است. درزهای بین کابینت و کاسه‌ی روشویی توکار به خوبی با چسب سیلیکون یا چسب اپوکسی پر شده است تا شاهد نشت آب نباشیم.

کاسه روشویی روکار

این طرح که بسیار پرطرفدار و جذاب هم می‌باشد. فضایی مجزا برای کاسه و کابین دارد. برای زیبای بیشتر، انواع کاسه متفاوت را میتوان با کابین ست نمود و عمدتا برای فضاهای متوسط کاربرد بهتری دارد .روشویی رو سنگی تنها مدلی است که داری سوراخ های نصب شیرآلات نیست و در این مدل شیرآلات باید بر روی دیوار یا روی کانتر زیرین نصب شوند. همچنین این مدل دارای حفره ی جلوگیری از سر ریز آب اضافی نیست. در این مدل تنها یک سوراخ بسیار کوچک بر سطح کانتر ایجاد می شود (که صرفا برای عبور جریان آب به سمت فاضلاب است). بنابراین بیشتر سطح کانتر که می تواند از مواد مختلف ساخته شده باشد، دیده می شود و جهت کار گذاشتن کاسه ی روشویی بریده نمی شود. این اتفاق از لحاظ زیبایی شناسی کمک شایانی به سرویس بهداشتی شما می کند.