فیلتر


دوش حمام توکار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

خرید دوش حمام توکار

برای خرید دوش حمام توکار بهتر است انواع مختلف آن را بررسی کنید و با توجه به فضای حمام تان، یک دوش حمام توکار مناسب انتخاب کنید و در نهایت به راحتی از طریق وب سایت عمرانیاز اقدام به خرید آن کنید.

قیمت دوش حمام توکار

قیمت دوش حمام توکار با توجه به برند و مدل آن و همچنین سایر عوامل تاثیر گذار دیگر متفاوت است؛ اگر می خواهید قیمت روز آن را مشاهده کنید، بهتر است از محصولات دوش توکار عمرانیاز بازدید کنید و قیمت روز آن را مشاهده کنید.

درباره دوش حمام توکار

دوش توکار یک نوع شیرآلات حمام است که تمامی اجزای آن به غیر از علم و دسته سرد و گرم، در درون دیوار قرار می‌گیرند، این مدل دوش ها ظاهری مدرن و زیبا به حمام می دهند و از فضای کمتری استفاده میکنند. همچنین صرف جویی در مصرف آب و تمیز کردن آسان از مزایای دیگر دوش توکار است.

دوش توکار براساس جنس، رنگ، نوع آبکاری، برند و قابلیت های مختلف مدل‌های گوناگونی در بازار وجود دارند. برای نصب دوش توکار باید از متخصص کمک بگیرید و قبل از نازک کاری ساختمان اقدام کنید.

انواع دوش توکار حمام

انواع دوش توکار حمام براساس نحوه نصب سر دوش به سه دسته تقسیم می شوند: سقفی ، دیواری، سر دوش با بازوی توکار

سردوش با بازوی توکار

این بازو در شیر حمام توکار به سر دوش متصل شده و باعث برقراری جریان آب به صورت عمودی می‌شود.

سردوش سقفی توکار

سردوش‌هایی هستند که به‌طور ثابت درون سقف کاذب حمام نصب می‌شوند. از مهم‌ترین ویژگی آن‌ها این است که برای حمام‌هایی که ارتفاع سقف آن‌ها نهایتا 280 سانتی‌متر است، مناسب‌ترند. اگر ارتفاع سقف حمام‌تان از این میزان بیش‌تر است، سقف کاذب را در ارتفاع حدود 280 سانتی‌متر اجرا کنید تا سردوش سقفی توکار (انواع دوش های توکار) در بهترین جای خودش قرار بگیرد.

سردوش دیواری توکار

سر دوش دیواری توکار بدون نیاز به هیچ‌گونه متعلقات اضافه‌ای، مستقیما روی دیوار حمام نصب می‌شود. برای نصبش فقط کافی‌است سردوش را در ارتفاعی متناسب و کمی بالاتر از قد بلندترین فرد خانواده نصب کنید.

متعلقات اصلی دوش توکار

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین‌ها شیر توکار حمام است که وظیفه آب‌رسانی به چند نقطه مختلف را دارد؛ نقاطی هم‌چون:

  • سردوش توکار
  • دوش دستی
  • وان‌پُرکن یا پاشور

مغزی به‌کاررفته در شیر توکار حمام یک مغزی چندحالته است. پس باید این مغزی حداقل دو حالته و حداکثر چهارحالته باشد.البته فراموش نکنید که برای نصب چنین شیری، به متعلقات توکار خاصی نیاز دارید. متعلقات توکاری نظیر:

  • زانوی توکار برای آب‌رسانی به دوش دستی
  • براکت (نگه‌دارنده) شلنگ دوش دستی (درصورت نصب زانوی توکار ساده)
  • شلنگ دوش دستی
  • بازوی توکار سقفی یا دیواری برای نصب سردوش

پر طرفدارترین برندهای شیرآلات توکار

با توجه به پیشرفت‌های که در صنایع مختلف از جمله تاسیسات ساختمانی مثل شیرآلات مشاهده می‌شود، امروزه کارخانه‌های متعددی در زمینه طراحی و ساخت انواع متنوع این اقلام به رقابت می‌پردازند. از میان معتبرترین تولید کننده‌های ایرانی و خارجی که مدل‌های گوناگونی از ست شیرآلات را در مدل های متنوع مدرن و یا سلطنتی عرضه می کنند، می توان به این موارد اشاره کرد: کی دبلیوسی (KWC)، کلار، شودر، راسان، گروهه آلمان، هانس گروهه آلمان، ویترا ترک، جاستایم.