Loading...

پرفروش ترین مدل توالت فرنگی

|
پرفروش ترین مدل توالت فرنگی

سرویس بهداشتی و توالت فرنگی یکی از ارکان مهم هر مکانی هستند و بخش مهمی ا ززندگی روزانه ما را تشکیل میدهند. ممکن است اهمیت این موضوع از دید برخی از افراد نادیده گرفته شود اما نباید از اهمیت انتخاب مدل توالت فرنگی غافل شد. نمونه‌های بسیاری از توالت فرنگی با برندهای ایرانی و غیر ایرانی با ویژگی‌های مختلف در بازار وجود دارد و بسیاری از آنها استاندارد بوده و از کیفیت خوبی برخوردار هستند. در اینجا پرفروش‌ترین مدل‌های توالت فرنگی را معرفی میکنیم تا شما را در انتخاب و خرید خود یاری کنیم. توجه داشته باشید قبل از خرید توالت فرنگی به هم اندازه بودن آکس فرنگی و محل نصب توجه کنید.

پرفروش‌ترین مدل توالت فرنگی مروارید

برند مروارید یک نام آشنا در این حوزه می‌باشد و کیفیت محصولات آن نیز بسیار عالی می‌باشد. مدل‌های زیر از پرفروش ترین مدل توالت فرنگی مروارید هستند.

توالت فرنگی مروارید مدل مگا

توالت فرنگی مروارید مدل مگا را میتوان یکی از بهترین‌های مروارید دانست. مدل مگا دارای طراحی زیبا و تک تکه، نشیمن مستطیلی شکل کمی بزرگ و آنتی باکتریال می‌باشد. نوع تخلیه توالت فرنگی مروارید مدل مگا واش دان بوده و خروجی آن نیز ۱۰۰ میلیمتری است. قیمت به روز توالت فرنگی مروارید مدل مگا را میتوانید در اینجا مشاهده نمایید.

توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا

توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا دارای طراحی یک تکه و تمیز شوندگی آسان، نشیمن آرام بند، سیستم فلاش دو زمانه و تخلیه سوپرجت می‌باشد. قیمت توالت فرنگی مروارید مدل کاتیا را میتوانید در اینجا مشاهده نمایید.

 توالت فرنگی مروارید مدل یاریس

توالت فرنگی مروارید مدل یاریس نیز یکی از بهترین و پرفروش‌ تریم توالت‌ فرنگی مروارید هست و دارای ابعاد ۶۶*۳۴٫۴*۶۵٫۲ سانتی متر و وزن 40 کیلوگرم می‌باشد. یاریس دارای سیستم تخلیه آبشاری و سریع و فلاش دو زمانه می‌باشد. برای مشاهده قیمت توالت فرنگی مروارید مدل یاریس در اینجا کلیک کنید.

پرفروش ترین مدل توالت گلسار

چینی بهداشتی گلسار یکی از بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی در ایران می‌باشد و محصولاتی با کیفیت و استاندارد را تولید میکنند. مدل‌های زیر پرفروش ترین‌ مدل‌های توالت فرنگی گلسار هستند.

توالت فرنگی گلسار مدل پارمیس پلاس

توالت فرنگی گلسار مدل پارمیس پلاس  دارای طراحی زیبا و یک تکه در ابعاد ۶۷*۴۱*۷۱ سانتی متر با آکس تخلیه کمتر از ۲۲ سانتی متر می‌باشد. این مدل دارای سیستم تخلیه واترجت بوده و تخلیه را در زمان کوتاه و با حجم آب کم انجام میدهد. شما میتوانید قیمت این مدل در اینجا مشاهده نمایید.

توالت فرنگی گلسار مدل وینر

توالت فرنگی گلسار مدل وینر نیز یک توالت یک تکه با ابعاد 75.5*35.5*74.5 سانتی متر می‌باشد و سیستم تخلیه آن نیز واش دان یا ریزشی می‌باشد. با کلیک در اینجا قیمت محصول را مشاهده نمایید.

توالت فرنگی گلسار مدل پلاتوس

توالت فرنگی گلسار مدل پلاتوس با ابعاد ۷۵٫۵*۴۱٫۵*۷۲٫۵ سانتی متر و با آکس تخلیه کوچکتر از 20 سانتی متر طراحی شده است و دارای سیستم تخلیه ریزشی می‌باشد. قیمت توالت فرنگی گلسار مدل پلاتوس را در اینجا مشاهده نمایید.

پرفروش ترین مدل توالت فرنگی چینی کرد

چینی کرد نیز نامی آشنا در حوزه تولید چینی بهداشتی می‌باشد و محصولاتی با کیفیت بالا و منطبق با رضایت مشتری و با استفاده از فناوری روز دنیا را تولید میکند. محصولات چینی کرد بر اساس کیفیت ظاهری خروج از کوره به دو درجه کیفی ۱ و ۲ تقسیم می‌شوند. مدل‌های زیر از پرفرپش ترین مدل توالت فرنگی چینی کرد می‌باشند.

توالت فرنگی چینی کرد مدل آدنیس

توالت فرنگی چینی کرد مدل ادنیس دارای ظاهری زیبا و یک تکه در ابعاد 64.5*37*71.5 سانتی متر تولید شده و دارای مکانیزم تخلیه توربوجت می‌باشد و در هر تخلیه ۶ لیتر مصرف می‌کند. مدل ادنیس دارای فلاش دو زمانه و درب آرام بند می‌باشد. قیمت مدل ادنیس در اینجا آمده است.

توالت فرنگی چینی کرد مدل آوینا

توالت فرنگی چینی کرد مدل آوینا در اندازه ۷۵ در ۴۰ در ۶۹ سانتی متر با آکس تخلیه ۲۲ سانتی متر طراحی و ساخته شده است. مدل آوینا دارای سیستم تخلیه توربوجت با حجم مصرفی ۷ لیتر آب در هر تخلیه و فلاش دو زمانه می‌باشد. قیمت به روز توالت فرنگی چینی کرد مدل آوینا در اینجا آمده است.

توالت فرنگی چینی کرد مدل آنتوریوم

توالت فرنگی چینی کرد مدل آنتوریوم به صورت یک تکه با ابعاد ۷۳.۵*۳۸*۶۸ سانتی متر طراحی شده و سیستم تخلیه آن نیز واش دان می‌باشد و در هر بار تخلیه ۶ لیتر آب مصرف میگردد. توالت فرنگی چینی کرد مدل آنتوریوم دارای فلاش دو زمانه نیز می‌باشد. قیمت روز محصول را میتوانید با کلیک در اینجا مشاهده نمایید.

 

پرفروش ترین مدل توالت فرنگی آرمیتاژ

چینی بهداشتی آرمیتاژ با دارا بودن علامت استاندارد ملی ایران و ایزو 9001:2015 از بزرگترین تولید کننده های چینی بهداشتی در ایران می باشد و محصولاتی با کیفیت و طراحی بالا را تولید میکند. توالت فرنگی آرمیتاژ در سه درجه کیفی عرضه می‌شود.

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل نسترن

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل نسترن در ابعاد  57*39*61 سانتی متر و به صورت یک تکه طراحی شده و دارای خروجی ۶۰ میلیمتری با آکس ۲۲ سانتی متر می‌باشد.  توالت فرنگی آرمیتاژ مدل نسترن در دو مدل بیده دار و بدون بیده طراحی شده است. توالت فرنگی آرمیتاژ مدل نسترن دارای سیستم تخلیه واترجت است. برای مشاهده قیمت آن روی اینجا کلیک کنید.

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آرمیتاژ

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آرمیتاژ در دو مدل مختلف تولید می‌شود. یک مدل دارای سیستم تخلیه آبشاری و آکس ۲۳ سانتی متری می‌باشد و خود در دو مدل بیده دار و بدون بیده طراحی شده است و مدل دیگر دارای آکس ۲۶ سانتی متری و سیستم تخلیه توربوجت می‌باشد. قیمت توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آرمیتاژ در اینجا آمده است.

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آنتیک

توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آنتیک به صورت یک تکه با سیستم تخلیه واتر جت و آکس ۱۸.۵ سانتی متری و خروجی ۶۰ میلیمتری طراحی شده است. قیمت توالت فرنگی آرمیتاژ مدل آنتیک را در اینجا مشاهده نمایید.

پرفروش ترین مدل توالت فرنگی پارس سرام

کارخانه چینی بهداشتی پارس سرام با استفاده از تکنولوژی روز، انواع قطعات چینی بهداشتی را با دو درجه کیفیت تولید و عرضه می‌کند. مدل‌های زیر از پرفروش ترین مدل توالت فرنگی پارس سرام می‌باشند و دارای یکسال ضمانت خدمات پس از فروش هستند.

توالت فرنگی پارس سرام مدل توکا

توالت فرنگی پارس سرام مدل توکا یک تکه در اندازه ۶۶ در ۳۳ در ۶۷ سانتی متر طراحی و تولید شده و دارای سیستم تخلیه سوپرجت، درب آرام بند و فلاش دو زمانه می‌باشد. برای مشاهده قیمت، در اینجا کلیک کنید.

توالت فرنگی پارس سرام مدل ژینوس

توالت فرنگی پارس سرام مدل ژینوس در ابعاد 67*36*66 سانتی متر و با وزن 49/27 کیلوگرم با لعاب سفید براق تولید شده و دارای سیستم تخلیه توربوجت با آکس ۲۵ سانتی و فلاش دو زمانه می‌باشد. قیمت این محصول را در اینجا مشاهده نمایید.

توالت فرنگی پارس سرام مدل ارکید

توالت فرنگی پارس سرام مدل ارکید دارای طراحی بیضی شکل با اندازه ۵۸ در ۴۱ در ۵۰ سانتی متر و وزن کمتر از ۳۰ کیلوگرم است. سیستم تخلیه این مدل، گردابی با آکس تخلیه ۱۸ سانتی متر و سیستم فلاش یک زمانه می‌باشد. قیمت توالت فرنگی پارس سرام مدل ارکید را میتوانید در اینجا مشاهده نمایید.

برای مشاهده و بررسی مدل‌های دیگر توالت فرنگی میتوانید در اینجا کلیک کنید.

0
نظرات
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد
  برگشت به بالا